Få K-Salat pålægssalat til kun 9 kr. og dansk grisekød eller kyllingekød til 20 kr. i de lokale butikker

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Grindsted og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Kvickly, Min Købmand, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: K-Salat pålægssalat til kun 9 kr.

DagliBrugsen tilbyder en række K-Salat pålægssalater, herunder tun salat, italiensk salat, kylling & baconsalat og hønsesalat, til kun 9 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra torsdag den 2. april til og med torsdag den 9. april.

Kvickly: Tradizionale eller Ristorante pizza til 20 kr.

Kvickly har et lækkert tilbud på dybfrosne Tradizionale eller Ristorante pizzaer til kun 20 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra tirsdag den 7. april til torsdag den 16. april.

Min Købmand: Cheasy Yoghurt for 12 kr.

Hos Min Købmand kan du få Cheasy Yoghurt i flere varianter til en pris af 12 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra tirsdag den 7. april til og med torsdag den 9. april 2026.

Netto: AMA Flydende, Bagning eller Stegning til 10 kr.

Netto tilbyder forskellige varianter af AMA Flydende, Bagning eller Stegning til kun 10 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra lørdag den 4. april til fredag den 10. april.

Rema 1000: Hakket dansk grisekød eller kyllingekød til 20 kr.

Rema 1000 har et godt tilbud på hakket dansk grisekød eller kyllingekød til kun 20 kr. pr. pakke. Dette tilbud gælder fra tirsdag den 7. april til og med lørdag den 11. april.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.